Evidujte snadno firemní testování na Covid-19. Získejte aplikaci CovidKeeps.

Dodání licencí

Vyvarujte se riziku v rámci licenčních řešení a smluv

Licence a jejich podmínky bývají často opomíjeným a nejkomplikovanějším prvkem firemní IT infrastruktury. Mnohdy se může stát, že porušujete licenční podmínky a ani o tom nevíte. Přitom postihy za nedodržování mohou být pro některé firmy fatální. Zajistíme vám proto licenční návrh přímo na míru a zabezpečíme dodržování podmínek.

Snadná správa licencí

Pomůžeme vám zjednodušit správu veškerých licencí vytvořením optimálního licenčního návrhu tak, aby odpovídal všem vašim požadavkům.

Licenční modely na míru

Kombinováním jednotlivých licenčních modelů navrhneme optimální model přímo pro vás a vaše potřeby, tak abyste neporušovali žádné podmínky.

Dohled dodaných licencí

Pohlídáme vám expirace dodaných licencí a sestavíme přehled všech aktuálních licencí s popisem pro manažery pro usnadnění správy a přehled.

Zaškolení

Mimo dodávání licencí vám umíme poskytnout zaškolení uživatelů pro získání potřebných dovednostní a know-how k jejich plnému využití.

Licenční audity

Poskytujeme licenční audity, abychom vám zabezpečili, že vaše firma dodržuje soulad používání softwaru a jeho licenčních podmínek.

Licence pro školství

Zajistíme i licence pro školství a vzdělávání především v rámci Microsoft 365 řešení nebo Google Apps, které jsou k dispozici zdarma.

Příspěvkové organizace

Licence Microsoft 365 a Google Apps jsou také zdarma pro příspěvkové organizace jako jsou např. muzea, sportovní kluby nebo neziskové spolky.

ZAJISTÍME VÁM LICENČNÍ NÁVRH NA MÍRU

Licencujeme serverovou infrastrukturu jako Windows a SQL servery, terminálové servery a uživatelská zařízení, jako jsou operační systémy a MS Office.

Každý softwarový produkt se licencuje jiným způsobem a má jiná specifika. Poskytujeme různé licence pro různé servery.

Postihy za nedodržení licenčních podmínek se nedotýkají jen IT oddělení, ale všech zapojených subjektů. Jedná se o finanční postihy až po zákaz činnosti. Chraňte se včas.

Nelamte si hlavu s licencemi

Zajistíme vám licenční poradenství a následné řešení v rámci veškerých licencí.