IT ve školství

Posouváme školy do 21. století

Jsme spolehlivým partnerem nejen pro velké množství firem, ale také škol a školek. Kvalitní vzdělání formuje naši společnost a my věříme, že nemá být opomíjeno ani po technické stránce. Technologie se vyvíjí čím dál rychleji a svět kolem nás se z velké části digitalizuje. Pomůžeme vybudovat spolehlivé multimediální zázemí, zjednodušit administrativu a poskytneme ty nejlepší nástroje pro distanční výuku. Pojďme společně posunout školství o krok dál.

Distanční výuka

Aby vzdělávání žáků a studentů v dnešní době neutrpělo, je nutné správně technologicky pokrýt distanční výuku. Díky nastavení efektivních nástrojů jako je Microsoft 365, pomůžeme usnadnit práci pedagogům i studentům. Společně najdeme to pravé řešení pro vaši školu.

Mateřské školy

Procesy, administrativa a legislativní požadavky by neměly okrádat o čas, který má být věnován výchově dětí. Abyste měli více prostoru pro pedagogické úsilí, pomůžeme vám s digitalizací a nastavením nástrojů Microsoft 365, a to včetně dodržování bezpečnosti v rámci GDPR.

Základní a střední školy

Pomůžeme vám se zajištěním distanční výuky, abychom společně usnadnili práci pedagogům i žákům. Zároveň umíme ve škole vytvořit multimediální a počítačové učebny vybavené spolehlivými notebooky DELL, implementovat Microsoft 365, zavést HPE Aruba řešení a pomoci s pokrytím Wi-Fi.

jaké výhody poskytuje cloudové řešení microsoft 365

Snížení
nákladů
Spolehlivé aplikace
Týmová spolupráce
Práce odkudkoliv
Zabezpečení viRtuálního majetku

Hledáte řešení pro vaši školu?

Pokud hledáte více personalizovaná řešení, obraťte se na nás. Vedle standardních prací v prostředí Microsoft 365 nabízíme totiž také vlastní aplikace, které vám umíme přizpůsobit na míru.

Společně najdeme řešení.

POSUŇTE S NÁMI ŠKOLSTVÍ DOPŘEDU

Ať už potřebujete zajistit hladký průběh distanční výuky, vybavit učebnu nebo pomoci s cloudovým řešením, pomůžeme.