Přinášíme vám Endpoint Central v partnerství s ManageEngine

Integrovaná správa počítačů a softwaru pro vaši firmu

Společně s partnerem ManageEngine vám přinášíme integrovaný software Endpoint Central, který je komplexním řešením pro správu všech vašich zařízení. Jeho nasazení doporučuje všem firmám bez ohledu na velikost nebo zaměření, přináší totiž mnoho výhod pro zefektivnění a urychlení správy počítačů, serverů, notebooků, tabletů i smartphonů.

 

ManageEngine pro správu IT bez starostí

V portfoliu našeho partnera ManageEngine najdete nástroje od správy sítí přes bezpečnostní softwary a servisní systémy. Již od roku 1996 zajišťují inovativní a flexibilní řešení, která fungují pro všechny uživatele bez ohledu na jejich rozpočet.

 

Proč zvolit právě Endpoint Central

Endpoint Central nabízí aktivní správu všech zařízení a umožňuje jejich vzdálenou konfiguraci. Je schopen ověřit stabilitu veškerých instalovaných aktualizací od distribuovaných výrobců a odhalit případné problémy. Umí detekovat instalované změny a blokovat a vytvářet blacklisty. Hravě také spravuje mobilní zařízení se systémy Android, iOS a Windows a chrání jejich data v případě krádeže.

 

ARION Gold Partnerem ManageEngine

Díky Gold partnerství můžeme našim klientům nabídnout přístup k těm nejvyšším slevám a speciálním nabídkám. Především tak zaručujeme bezproblémovou implementaci a integraci podpory systémů od ManageEngine.

Zjistěte více o Endpoint Central

Sdílet aktualitu:

Nezmeškejte novinky

Neodkládejte řešení technologických problémů.
Spojte se se zkušeným partnerem, který je vyřeší za vás.