Vývoj software

Vyvineme pro vás novou aplikaci nebo vylepšíme váš stávající software

Zajistíme vývoj řešení přímo na míru, ať už se jedná o systémy pro evidenci výsledků firmy, řízení prodeje nebo třeba software pro evidenci lidských zdrojů. Tvoříme a rozvíjíme webové i mobilní aplikace pro různá rozhraní, snadno je rozšíříme o další funkce nebo napojíme na jiné firemní systémy.

Webové aplikace

Nabízíme vývoj nových aplikací a zároveň vylepšení nebo rozšíření stávajících. S využitím .NET vyvineme informační systémy od těch nejzákladnějších až po složité přímo na míru.

Mobilní aplikace

Vytvoříme samostatné mobilní aplikace pro Android nebo iOS včetně grafického návrhu, a to i s napojením na webovou aplikaci s ukládáním dat na databázový server.

Aplikace pro Windows

Na platformě .NET vyvineme pro vaši společnost spolehlivý software a aplikace pro rozhraní Windows přesně podle vašich požadavků a potřeb.

Software pro M365

Jednoduše vám naprogramujeme řešení na míru i v rámci rozhraní Microsoft 365 včetně mobilního využití, snadné dostupnosti pro zaměstnance a zabezpečení firemních dat.

URYCHLETE RŮST VAŠÍ FIRMY S KVALITNÍM SOFTWAREM

V rámci převodových můstků zautomatizujeme přenos dat mezi jednotlivými systémy ve vaší firmě, případně je přeneseme do nových aplikací.

Naši programátoři zajistí flexibilní převod potřebných dat díky Power BI, které propojí vizualizace pro vytvoření reportů.

Při vývoji a nasazení aplikací zabezpečíme i IIS webový server, testovací prostředí a případné pravidelné penetrační testy.

Vytvoříme software na míru vaší společnosti

Společně zvolíme nejvhodnější řešení pro rozvoj softwaru a růst vašeho podnikání.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.