Tvorba a správa webů

Webová prezentace je jedním z nejdůležitějších nástrojů vašeho marketingu

Využívejte potenciál své webové prezentace na maximum. Navrhneme vám strukturované a responzivní webové řešení s vhodně rozmístěnými prvky podle potřeb vašeho podnikání. Vypracujeme jasný návrh včetně grafických podkladů, naistalujeme veškeré potřebné pluginy a dohlédneme na to, aby váš web přinášel ty nejlepší výsledky.

Řešení na míru

Stanovíme společně cíle pro váš web, jeho účel a cílové skupiny, které má oslovit. Na základě toho navrhneme webové řešení na míru vaší firmě.

Grafický návrh

Vybereme šablonu přímo podle vašich požadavků a s grafikem navrhneme vizuální rozvržení a formát stránek včetně dalšího grafického obsahu.

Přenos dat

Obstaráme automatický a bezpečný přesun konkrétních dat z jiných informačních systému na web nebo intranet, včetně např. propojení e-shopu.

Responzivita webu

Vaše webové stránky nastavíme tak, aby byl jejich design responzivní pro veškerá zobrazovací zařízení, která zrovna pro používáte.

Tvorba intranetu

Zajistíme i vytvoření firemních intranetů v rámci redakčního systému nebo SharePointu pro usnadnění práce a komunikace vašich zaměstnanců.

webové stránky snadno a na míru

Nainstalujeme vám i potřebné pluginy a zároveň umíme naprogramovat vlastní na míru pro použití v redakčním systému WordPress.

Rádi pomůžeme i s pravidelnou správou vašeho webu, doprogramováním, revizí a řešením vašich požadavků za chodu.

Pro vaši webovou prezentaci navrhneme základní strukturu informací o zpracování osobních údajů podle vaší oblasti podnikání.

Svěřte nám návrh svého webu

Zvolte web, který bude vaší firmě tím nejlepším marketingovým nástrojem.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.