Datová úložiště pro vaši firmu

Vyberte to správné místo pro vaše data

V dnešní době existuje mnoho možností pro ukládání firemních dat. Investice do datového úložiště vám může pomoci předběhnout konkurenci, a především chránit know-how vašeho podnikání. Umíme zajistit pronájem výkonu na úrovni poskytovatele cloudových služeb nebo virtuální a fyzická disková pole.

Fyzické servery

Pro menší klienty nabízíme řešení datového úložiště fyzicky v serveru sdílené pro několik virtuálních serverů, a to včetně terciálního zálohování.

Síťové úložiště

Středně velkým klientům umíme nabídnout řešení Synology nebo QNAP, tedy síťová uložiště s připojením jednoho nebo dvou serverů.

Enterprise řešení

Velký klient pro změnu ocení enterprise úložiště s vysokou dostupností, velkou kapacitou a také mimořádnou škálovatelností na míru.

Disková pole

Zajistíme disková pole škálovatelná do vysoké dostupnosti s redudantními zdroji, maximální kapacitou a tolerancí výpadku několika disků.

DRP procesy

Pro případ rozsáhlého výpadku připravíme optimální a podrobný Disaster Recovery Plan pro obnovu provozu vašeho firemního IT systému.

MĚJTE PŘEHLED O UMÍSTĚNÍ VAŠICH DAT

Obstaráme vám řešení na základě analýzy současného stavu a navrhneme řešení dle potřeb pro velikost a objem dat a požadovaný výkon.

Vaší firmě nabízíme na míru kompletní řešení, tedy disková pole včetně virtuálních serverů a také zálohování.

Pro ukládání a zálohování vašich firemních dat umíme poskytnout i náš privátní cloud. Neváhejte se na nás obrátit.

Mějte svá data na bezpečném místě

Obraťte se na nás a společně vybereme komplexní a bezpečné řešení přímo pro vaše podnikání.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.