Hewlett Packard Enterprise

Vsaďte na kvalitu a špičkové produkty HPE

Hewlett Packard Enterprise je jedním z největších výrobců informačních technologií na světě a především našim spolehlivým partnerem. Rozsáhlé produktové portfolio HPE splní veškeré vaše požadavky pro efektivní a moderní pracovní procesy. Nabízí široký výběr serverů, úložišť, řešení pro networking a mnoho dalšího.

WI-FI

Bezdrátové access points Aruba poskytují škálovatelné a bezpečné řešení Wi-Fi sítí pro všechny typy a velikosti objektů. HPE nabízí bohatý výběr Aruba WLAN produktů mimo jiné s podporou pro Wi-Fi 6.

SWITCHE

Aruba switche od HPE patří mezi vysoce výkonná a spolehlivá zařízení, která vaši firmu nejen ochrání, ale zároveň zefektivní veškeré procesy. Pomůžeme vám zvolit ten správný switch.

SERVERY

S inteligentní hyperkonvergovanou infrastrukturou od HPE máte na dosah nepřeberné množství serverových řešení. Společně vybereme přesně to, co vyhovuje vašemu podnikání.

Hewlett Packard Enterprise nabízí rackové i volně stojící servery, infrastrukturu pro blade šasi a systémy pro maximální výpočetní hustotu, agilní infrastrukturu a cloud.

BEZPEČNOST A NETWORKING

Cloudová řešení a softwary nové generace Aruba jsou spolehlivou volbou pro správný chod počítačové sítě vaší firmy. Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení a postaráme se o sjednocení řízení sítě.

DATOVÁ ÚLOŽIŠTĚ

Nabídka HPE storage splní všechny požadavky dnešní doby na moderní a především bezpečné způsoby práce s daty. Konvergovaná datová úložiště HPE se vyznačují svou škálovatelností, flexibilitou a maximálním výkonem.

VSAĎTE NA EXPERTÍZU A INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Produkty portfolia partnera Hewlett Packard Enterprise vám rádi osobně představíme a poskytneme kompletní podporu.

Zajistíme vám vše od serverových HPE řešení pro menší kanceláře až po rackové servery všech velikostí s těmi nejvýkonnějšími systémy.

Řešení Hewlett Packard Enterprise pokryjí všechny vaše požadavky, ať už se jedná o servery, networking, datová úložiště nebo software.

Zvolte špičkové technologie HPE

Posuňte svou firmu vpřed s produkty Hewlett Packard Enterprise

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.