Microsoft 365

Spolupráce nebyla nikdy tak snadná

Microsoft 365 je Office 365 v novém kabátě — svěží, intuitivní a uzpůsobený dnešnímu stylu práce. Obsahuje vše od těch nejlepších kancelářských aplikací, jako jsou Excel nebo Outlook, po služby OneDrive a Microsoft Teams, se kterými sdílení dokumentů a komunikace odkudkoliv nebude už nikdy problém. Microsoft 365 je předplacená cloudová služba, která poskytne ty správné nástroje vašemu podnikání.

Malé firmy

Malé firmy potřebují zajistit správné fungování technické infrastruktury bez vysokých investic do hardwaru. Microsoft 365 poskytuje aplikace, se kterými je většina zaměstnanců menších firem již obeznámena.

Velké podniky

Střední a velké firmy přivítají optimalizaci nákladů, pokročilé zabezpečení a možnost pracovat pohodlně z kanceláře i domova. Nastavíme vám celou Microsoft 365 architekturu a se vším pomůžeme.

Školy

Možnost práce a vzdělávání na dálku nikdy nebyla pro žáky a studenty tak klíčová, jako je dnes. Společnost Microsoft si to dobře uvědomuje, a tak vzdělávacím institucím nabízí své licence Microsoft 365 zdarma nebo za zvýhodněnou cenu.

Proč vstoupit do světa Cloudu?

Cloudové prostředí plně ochrání váš firemní software, data a know-how. A to nikdy dřív nebylo tolik potřeba, jako je to právě v dnešní době.
Stejně jako v minulosti ležela většina aktiv firem v bankovních trezorech a dnes už je vše zabezpečeno na bankovních účtech, tak i tímto směrem se vyvinulo ukládání firemních dat a know-how. Držet data fyzicky často znamená jejich mnohem větší zranitelnost vůči odcizení nebo zneužití a dává větší prostor lidské chybovosti.
Dnes vaše peníze neleží v zakódovaném trezoru. Jsou to jedničky a nuly zašifrované na cloudovém datacentru banky, a tak také cestují při převodech. Přistupujte stejně ke svým informacím a datům, protože právě ty jsou tím nejcennějším, co vaše firma má.
Získejte tyto výhody s cloudovým řešením Microsoft 365:

CO NEJČASTĚJI ŘEŠÍME

První krok je vstup do cloudového prostředí. Microsoft 365 nabízí kompletní sadu hotových řešení, ale zároveň dává možnost upravovat i vytvářet aplikace nové, které budou přímo na míru vašim potřebám a podnikání. Se vším pomůžeme my.

Hledáte řešení na míru?

Pokud pro vaši firmu hledáte více personalizovaná řešení, jako jsou aplikace pro řízení dovolených, správu objednávek nebo správu autoparku, obraťte se na nás.

Vedle standardních prací v prostředí Microsoft 365 nabízíme totiž také vlastní aplikace, které vám umíme přizpůsobit na míru.

Společně najdeme řešení.

Spolupracujte s námi

Ať už potřebujete provést přechodem do cloudu, nebo hledáte aplikace na míru vašemu podnikání, jsme tu pro vás.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.