Evidujte snadno firemní testování na Covid-19. Získejte aplikaci CovidKeeps.

Switche pro vaše podnikání

Zajistíme síťové přepínače pro zabezpečení bezporuchové sítě

Switche neboli síťové přepínače jsou klíčovým prvkem pro správný chod počítačové sítě vaší firmy. Proto vám pomůžeme se zabezpečením spolehlivé a kvalitní síťové konektivity a obstaráme bezpečné připojení veškerých serverů, pracovních stanic, tiskáren, Wi-Fi access points a dalších IT technologií.

Řešení na míru

Vybereme spolehlivé aktivní prvky na míru vaší firmě podle potřeb a využití, ať už jste malý rodinný podnik nebo velká korporace.

Přepínací výkon

Přepínací kapacita síťového přepínače definuje jeho schopnosti a výkon. Vybereme vám takový standard switche, který opravdu potřebujete.

Nepřetržitý dohled

Napojením do našeho 24/7 fungujícího centra dohledu zaručíme neustálý dozor toku dat, včetně případného odhalení úzkého hrdla.

Zabezpečené propojení

Díky vhodně zvoleným síťovým přepínačům bezpečně a rychle obstaráme propojení všech fyzických zařízení a uživatelů a hladký přenos informací.

L2 switche

Pro zajištění komunikace v rámci jednoho subnetu vybereme L2 switche od vhodného dodavatele právě pro požadavky vaší firmy.

L3 switche

Pro zapojení datových úložišť v datacentrech nebo směrování a budování MPLS či SD-WLAN sítí vám zajistíme také výkonné L3 switche.

Vysoká dostupnost

Vysoce dostupné síťové přepínače pomohou zjednodušit provozní operace vaší síťové infrastruktury a přizpůsobí se její velikosti a nárokům.

Vymezení přístupů

Mějte kontrolu nad úrovní přístupu uživatelů a zařízení do vaší sítě. Se switchi 802.1x nastavíme různá oprávnění pro různé uživatele sítě.

BUDUJTE VAŠI FIRMENÍ SÍŤ EFEKTIVNĚ, RYCHLE A BEZPEČNĚ

Naši certifikovaní odborníci mimo zajištění správného switche pomohou i s jeho dalším nastavením a rozvojem podle potřeb vaší firmy.

Navrhneme i řešení zahrnující switche s funkcí STP jakou ochranou proti zasmyčkování, funkcí PoE pro napájení a další.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery a dodavateli jako jsou Dell, HP Aruba, FortiNet, Cisco, Ruckus nebo TP-Link.

Řiďte snadno svoji síťovou infrastrukturu

Zvolíme pro vás nejvhodnější řešení a postaráme se o sjednocení řízení vaší sítě.