Vzdělávání

 

Ať už jsou vaši zaměstnanci začátečníci v oboru, anebo zkušení IT odborníci, nachystáme pro ně odpovídající program. Nabízíme vám on-site kurzy, webináře nebo školení na zakázku a rádi vás uvítáme v naší plně vybavené učebně v Praze. ARION je certifikovaným partnerem společností Microsoft, Dell, Sophos a dalších.

Školení

Workshopy

Webináře

Hodnocení

Pavel Malkovský
Pavel Malkovský
Provozní ředitel - účastník školení "Zvyšte svou firemní produktivitu s M365"
Read More
Školení mi pomohlo lépe využít stávající prostředí M365, které již delší dobu využíváme, nabyté informace aktuálně implementujeme do pracovních procesů a musím říci, že už teď vidíme přínosy, které povedou ke zlepšení koordinace určitých činností.
Robert Hlavsa
Robert Hlavsa
IT manažer - účastník školení "Zvyšte svou firemní produktivitu s M365"
Read More
Před nějakou dobou jsme přešli na MS a v rámci našeho předplatného jsme začali využívat běžné aplikace jako jsou Teams, Outlook a další. Po absolvování školení jsme začali používat i další aplikace, které máme v prostředí k dispozici a které nám zjednodušily každodenní práci. Získali jsme také díky školení lepší přehled o chodu celé firmy.
Petra Koucká
Petra Koucká
Manažer bezpečnosti IT - účastník školení "Zabezpečte své IT prostředí od A do Z"
Read More
Školení o ochraně IT prostředí mi umožnilo podívat se na problematiku bezpečnosti IT více komplexně. Dozvěděla jsem se o nových trendech v bezpečnosti a získala jsem důležité informace k NIS2.
Previous
Next

Školící centrum

Připravíme pro vás on-site kurz v moderně vybavených prostorách pod vedením zkušených lektorů s odbornou mnohaletou praxí.

E-learning

Umíme zajistit vzdělávání online pro ty z vás, kteří preferují studium z pohodlí domova nebo kanceláře. Ušetřete čas i náklady.

Školení na zakázku

Sestavíme vám školení podle vašich potřeb. Zajedeme za vámi, setkáme se online nebo vás rádi uvítáme v naší pražské učebně.

Naše prostory

Navštivte nás v naší učebně, která se nachází na Praze 10. Jsou zde pro vás připraveny

dobře vybavené prostory, ideální pro školení a workshopy. Těšíme se na vás!

MÁTE ZÁJEM O ŠKOLENÍ, KTERÉ JSTE ZDE NENALEZLI?

Rádi pro vás připravíme školení na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.