Vzdělávání

Ať už jsou vaši zaměstnanci začátečníci v oboru, anebo zkušení IT odborníci, nachystáme pro ně odpovídající program. Nabízíme vám workshopy, webináře nebo školení na zakázku a rádi vás uvítáme v naší plně vybavené učebně v Praze. ARION je certifikovaným partnerem společností Microsoft, Dell, Fortinet a dalších.

Školení

Školení

4 hodiny
Účastník školení získá komplexní a aktuální informace z oblasti bezpečnosti IT prostředí.
4.900 Kč + DPH

Školení

4 hodiny
Účastník školení se seznámí s možnostmi využití nástrojů M365 s cílem zvýšení efektivity a produktivity práce.
4.900 Kč + DPH

Workshopy

Workshop

7 hodin
Tento workshop je určen uživatelům, kteří Excel potřebují ke zvládnutí pracovních úkolů. Program workshopu je zaměřen na rozvoj dovedností a efektivní práci s daty.
7.200 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Účastníci si na workshopu vyzkouší, jak vytvářet stránky a oddíly a jak si kromě obrázku vložit do poznámek i zvuk nebo video. Také se naučí, kde všude lze ukládat poznámky a nastavit kontrolu pravopisu.
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Outlook umí mnohem víc než jen odesílat a přijímat emaily. Na tomto workshopu s účastníky probereme práci s kalendářem, vytváření událostí, plánování úkolů, organizaci souborů a mnoho dalšího.
3.600 Kč + DPH

Workshop

6 hodin
Účastníci workshopu se seznámí s tím, jak využívat Power BI pro vizualizaci dat a tvorbu reportů.
6.000 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Workshop slouží ke zdokonalení tvorby vizuálně působivých a efektivních prezentací Účastníci se seznámí se všemi důležitými funkcemi PowerPointu.
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Účastník workshopu získá informace, jak zefektivnit práci s cloudovým úložištěm a zlepšit správu svých souborů a dokumentů v digitálním prostředí. 
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Tento workshop se zaměřuje na zlepšení plánování, organizace a správy projektů. Účastníci se naučí, jak efektivně nastavit úkoly a sledovat průběh jejich plnění.
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Na workshopu se účastníci seznámí se SharePoint od jeho základů, naučí se například nastavit oprávnění a organizovat dokumenty. Nevynecháme ani verzování dokumentů a další zajímavosti.
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Teams je mnohem víc než jen nástroj na chatovaní a konferenční hovory. Účastníci workshopu zjistí, jak lze využívat kanály a jaké jsou metody spolupráce na Teams.
3.600 Kč + DPH

Workshop

3 hodiny
Tento workshop se zaměřuje na hlubší práci v aplikaci Word. Vyzkoušíme si, jak přidávat komentáře, vytvářet seznamy, zobrazit stránky a dělat revize textu. Také si ukážeme, jak vytvořit třeba informační bulletin.
3.600 Kč + DPH

Webináře

Bohužel, aktuálně nemáme vypsané žádné webináře.

Hodnocení

Pavel Malkovský
Pavel Malkovský
Provozní ředitel - účastník školení "Zvyšte svou firemní produktivitu s M365"
Read More
Školení mi pomohlo lépe využít stávající prostředí M365, které již delší dobu využíváme, nabyté informace aktuálně implementujeme do pracovních procesů a musím říci, že už teď vidíme přínosy, které povedou ke zlepšení koordinace určitých činností.
Robert Hlavsa
Robert Hlavsa
IT manažer - účastník školení "Zvyšte svou firemní produktivitu s M365"
Read More
Před nějakou dobou jsme přešli na MS a v rámci našeho předplatného jsme začali využívat běžné aplikace jako jsou Teams, Outlook a další. Po absolvování školení jsme začali používat i další aplikace, které máme v prostředí k dispozici a které nám zjednodušily každodenní práci. Získali jsme také díky školení lepší přehled o chodu celé firmy.
Petra Koucká
Petra Koucká
Manažer bezpečnosti IT - účastník školení "Zabezpečte své IT prostředí od A do Z"
Read More
Školení o ochraně IT prostředí mi umožnilo podívat se na problematiku bezpečnosti IT více komplexně. Dozvěděla jsem se o nových trendech v bezpečnosti a získala jsem důležité informace k NIS2.
Previous
Next

Školící centrum

Připravíme pro vás on-site kurz v moderně vybavených prostorách pod vedením zkušených lektorů s odbornou mnohaletou praxí.

E-learning

Umíme zajistit vzdělávání online pro ty z vás, kteří preferují studium z pohodlí domova nebo kanceláře. Ušetřete čas i náklady.

Školení na zakázku

Sestavíme vám školení podle vašich potřeb. Zajedeme za vámi, setkáme se online nebo vás rádi uvítáme v naší pražské učebně.

Naše prostory

Navštivte nás v naší učebně, která se nachází na Praze 10. Jsou zde pro vás připraveny

dobře vybavené prostory, ideální pro školení a workshopy. Těšíme se na vás!

MÁTE ZÁJEM O ŠKOLENÍ, KTERÉ JSTE ZDE NENALEZLI?

Rádi pro vás připravíme školení na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem, abychom vás kontaktovali s individuální nabídkou služeb, udělte nám souhlas s kontaktem tím, že vyplníte své telefonní číslo, nebo e-mail, které budeme zpracovávat pouze pro tento účel. Více o ochraně soukromí a možnostech odvolání souhlasu naleznete zde.