Zabezpečte své IT prostředí od A do Z

proč se ŠKOLENÍ ÚČASNIT?

S naším komplexním školením Zabezpečte své IT prostředí od A do Z, které je pečlivě sestaveno odborníky z oblasti kybernetické bezpečnosti, získáte hodnotné znalosti a praktické zkušenosti pro zajištění bezpečnosti vašeho IT prostředí.

Objevte klíčové strategie, nástroje a osvědčené postupy, které vám pomohou chránit vaše digitální aktiva. Toto školení je navrženo tak, aby vybavilo účastníky vším potřebným pro efektivní ochranu IT infrastruktury a dat, nezávisle na tom, zda jste na začátku své IT kariéry nebo jste již zkušeným profesionálem.

Školení Zabezpečte své IT prostředí od A do Z je strukturované tak, aby poskytlo komplexní přehled o nejnovějších hrozbách, způsobech obrany a nejlepších praktikách v oblasti kybernetické bezpečnosti.

CO SE NA ŠKOLENÍ DOZVÍTE?

– Jak identifikovat potenciální bezpečnostní rizika a jaká existují opatření k jejich eliminaci.
– Seznámíte se s s právními a regulačními předpisy včetně zákonných požadavků NIS2.
– Jak implementovat efektivní bezpečnostní politiku pro zabezpečení firemních dat.

Naše školení vám nabízí jedinečnou příležitost získat cenné informace, které můžete okamžitě aplikovat ve vaší praxi. Přihlaste se již dnes a udělejte důležitý krok k posílení bezpečnosti vašeho IT prostředí!

Nenechte si ujít tuto příležitost a registrujte se na naše školení ještě dnes. Vaše investice do vzdělávání se mnohonásobně vrátí ve formě zvýšené produktivity a efektivity. Navíc díky naší GARANCI SPOKOJENOSTI nic neriskujete. 

Místo:

Kubánské náměstí 1391/11, PRAHA 10

Termín:

18. 06. 2024

Cena

4.900,- Kč/osoba bez DPH
(možnost množstevní slevy).

Certifikát

o absolvování školení

Informace ke školení

TERMÍNY

18. 06. 2024

ČAS

09:00

13:00

MÍSTO

Kubánské náměstí 1391/11, PRAHA 10

CÍL

Cílem školení je předání nejdůležitějších informací z oblasti bezpečnosti IT, tak aby účastníci byli schopni vytvořit a udržovat bezpečné IT prostředí ve svých organizacích, a také aby byli připraveni čelit současným i budoucím výzvám v oblasti kybernetické bezpečnosti, včetně NIS2.

PRO KOHO

Je určeno pro vedoucí pracovníky, kteří mají odpovědnost za zabezpečení IT infrastruktury.

HLAVNÍ PŘÍNOSY

– Získání klíčových znalostí a informací o bezpečnostních hrozbách, technikách a vhodných postupech v oblasti kybernetické bezpečnosti k zajištění souladu s NIS2.
– Schopnost identifikace potenciálních hrozeb a bezpečnostních rizik, jejich analýza a následné řešení, včetně implementace bezpečnostních politik na ochranu dat, sítí a systémů.
– Seznámení s plánováním a prováděním bezpečnostních auditů, s metodikou bezpečného zálohování a obnovy dat, s právními a regulačními požadavky, včetně zákonných požadavků NIS2.

CENA

4.900,- Kč/osoba bez DPH (možnost množstevní slevy).

CERTIFIKÁT

Každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování.

Program školení

8:45 – 9:00

9:00 – 10:10

Představení programu školení.

Seznámení se základy bezpečnosti IT, bezpečnostními hrozbami a jejich řešením, přehled klíčových standardů a regulací, včetně NIS2.

Představení základních bezpečnostních standardů, bezpečnostního auditu a vysvětlení významu manažerských přehledů.

10:10 – 10:20

10:20 – 11:25

Správa a ochrana uživatelských identit, tj. uživatelských účtů zaměstnanců, zařízení, služeb a partnerů s cílem zabezpečit firemní data.

Ochrana všech uživatelských zařízení firmy, od mobilních telefonů po firemní servery a citlivé informace.

11:25 – 11:45

11:45 – 12:55

Komplexní zabezpečení firemní sítě a bezpečnost mimo digitální svět, tj. fyzická ochrana prostor a majetku.
Zálohování jako proces, který vyžaduje strategický přístup k ochraně dat. Centralizovaný dohled nad IT infrastrukturou, evidence detekovaných incidentů a automatizace reakcí na ně.

12:55 – 13:00

Školitelé

Ing. Martin Partl
Manažer kybernetické bezpečnosti a SW projektů
Martin se oblasti bezpečnosti IT začal zabývat v roce 2008, kdy během 14 dní měl připravit našeho obchodního partnera na externí audit mezinárodní normy ISO/IEC 27001. Teprve po úspěšně absolvovaném auditu se zúčastnil školení ISMS a rozšířil své znalosti o vedení norem o ISO 9001, 14001, 20000, 27017 a 27108. Vytváří metodické postupy a interních směrnic v oblasti IT. Od roku 2016 se zabývá i oblastí zpracování a ochrany osobních údajů. Jako bezpečnostní poradce provádí audity kybernetické bezpečnosti a připravuje firmy na soulad s NIS2.
RNDr. Vladislav Jandjuk
Konzultant pro M365 a správu identit
Vladislav působí v IT více než 25 let. Zaměřuje se na technologie Microsoft, Cyber Security, Cloud Services, Enterprise Solutions. Má široký záběr nejen v IT, ale i v dalších navazujících oborech. Přemýšlí do hloubky a vidí věci v souvislostech. Je to zkušený školitel s akademickým vzděláním, který je schopný přizpůsobit komunikaci potřebám posluchačů, bez ohledu na jejich předchozí znalosti, tak aby předávané informace byly prezentovány srozumitelně a na konkrétních příkladech.
Ladislav Huttl
IT Technik, síťový a hardwarový specialista
Láďa je IT technik s více než jedenáctiletou praxí, specializující se na sítě a hardware. Jeho cesta k počítačům začala již na střední škole, kdy ho zábava v podobě hraní PC her přivedla k hlubšímu zájmu o technologie. Od roku 2003 se intenzivně věnuje hardware na nejnižší signálové úrovni, síťovým technologiím, opravám starších počítačů a sběru procesorů. V posledních letech se zabývá také oblasti síťové bezpečnosti a přístupových karetních systémů, jako jsou RFID a NFC.

Obchodní podmínky

V obchodních podmínkách naleznete důležité informace týkající se objednávacího procesu, platebních podmínek, dodání služby a možnosti odstoupení od objednávky. Také se dozvíte, jakým způsobem chráníme vaše osobní údaje a jakými zásadami se řídíme při jejich zpracování.

Garance spokojenosti

Pokud jste nebyli s absolvovaným školením spokojeni a máte k jeho podobě konkrétní připomínky, které jste ochotni nám sdělit, pak využijte naši GARANCI SPOKOJENOSTI a získejte celou zaplacenou částku za školení zpět. 

K uplatnění vyplňte, prosím, následující formulář:

Potřebujete poradit? kontaktujte nás.

Tip na Školení:
Účastník školení se seznámí s možnostmi využití nástrojů M365 s cílem zvýšení efektivity a produktivity práce.