Zvyšte svou firemní produktivitu s M365

proč se ŠKOLENÍ ÚČASNIT?

Udělejte první krok na cestě za vyšší produktivitou a efektivitou s naším školením Zvyšte svou firemní produktivitu s M365, které je pečlivě připravené odborníky s bohatými praktickými zkušenostmi. Na tomto školení vám předáme nejen teoretické znalosti, ale jeho součástí jsou i osvědčené postupy a praktické tipy přímo z praxe. Naše školení je designováno tak, aby vás inspirovalo k inovativnímu přístupu k práci s M365. Objevíte nové možnosti využití nástrojů Microsoft 365, které vám pomohou k maximalizaci vaší osobní i týmové produktivity. Připojte se k nám a změňte svůj způsob práce za pomoci špičkových technologií Microsoft.

CO SE NA ŠKOLENÍ DOZVÍTE?

– Jak efektivně využívat nástroje Microsoft 365.
– Praktické tipy, které vám pomohou zjednodušit a zautomatizovat vaše každodenní pracovní postupy a procesy.
– Novinky ze světa Microsoft 365.
– Jak správně zálohovat data.

Nenechte si ujít tuto příležitost a registrujte se na naše školení ještě dnes. Vaše investice do vzdělávání se mnohonásobně vrátí ve formě zvýšené produktivity a efektivity. Navíc díky naší GARANCI SPOKOJENOSTI nic neriskujete. 

Místo:

Kubánské náměstí 1391/11, PRAHA 10

Termín:

12. 06. 2024

Cena

4.900,- Kč/osoba bez DPH
(možnost množstevní slevy).

Certifikát

o absolvování školení

Informace ke školení

TERMÍNY

12. 06. 2024

ČAS

09:00

13:00

MÍSTO

Kubánské náměstí 1391/11, PRAHA 10

CÍL

Zefektivnění procesů a zvýšení produktivity společnosti s Microsoft 365. Představení portfolia a využitelnosti nástrojů M365.

PRO KOHO

Školení je určeno pro vedoucí pracovníky, kteří mají odpovědnost za zvyšování efektivity a produktivity společnosti.

HLAVNÍ PŘÍNOSY

– Komplexní seznámení s možnostmi využití nástrojů Microsoft 365,
– Využití Microsoft 365 ke zvýšení produktivity a snížení nákladů,
– Ukázky efektivnosti pracovních postupů v prostředí Microsoft 365.
– Ochrana dat v Microsoft 365 před neoprávněným přístupem,
– Představení aktuálních trendů v Microsoft J10365 (Copilot, Loop).

CENA

4.900,- Kč/osoba bez DPH (možnost množstevní slevy).

CERTIFIKÁT

Každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování.

Program školení

8:45 – 9:00

9:00 – 9:45

Představení programu školení.

Seznámení s vybranými produkty, které slouží k zefektivnění, plánování, řízení a vyhodnocování činnosti společnosti.

Možnosti zabezpečení prostředí a ochrany dat společnosti na úrovni koncového uživatele, partnerů a dodavatelů.

9:45 – 9:55

9:55 – 11:05

Nástroj, který zajistí nejen informovanost napříč společností, ale také umožňuje vést řízenou dokumentaci, provádět automatizace nebo využít chytré seznamy při vedení evidence.

Vytváření aplikací a automatizace postupů bez nutnosti složitého programování s cílem zjednodušení činnosti zaměstnanců.

11:05 – 11:15

11:15 – 11:50

Přehledné reporty kombinující různé datové zdroje jako základ řízení moderní společnosti.

11:50 – 12:10

12:10 – 12:50

Plánování, zaznamenání, sledování a vyhodnocování úkolů jednotlivců, týmů a celé společnosti.
Rekapitulace prezentovaných nástrojů a jejich integrace v rámci Microsoft Teams. Představení plánovaných novinek v prostředí Microsoft 365 (Copilot, Loop).

12:50 – 13:00

Školitelé

Mgr. Karin Ondrušková
Konzultatnka a analytička M365
Karin se specializuje na poradenství a vzdělávání našich zákazníků v oblasti kancelářských aplikací M365. Její hlavní předností je lidský přístup a schopnost vysvětlit probíraná témata prakticky, jednoduše a v souvislostech. Její přednášky a webináře vyhovují i méně zkušeným uživatelům M365. Karin s nadšením přijímá nové výzvy, které vnímá jako příležitosti k učení, zdokonalování a seberozvoji.
Ing. Michal Hrubý
Webový specialista se zaměřením na produkty M365 a SP
Michal má bohaté zkušenosti s nasazováním, správou a optimalizací webových stránek a Sharepointu u našich zákazníků. Rád a efektivně vyřeší jakoukoli technickou výzvu a poskytne cenné poradenství se zaměřením na maximalizaci efektivity a spokojenosti zákazníka. Jeho přednostmi jsou vynikající komunikace a schopnost školit uživatele tak, aby plně využili potenciál aplikací Microsoft 365.
Alena Mošanská
Konzultantka Power BI a specialistka reportingu
Alena se čtvrtým rokem věnuje reportingu v aplikaci Power BI a má řadu zkušeností s interními i klientskými projekty. Pro analýzu dat nadále používá také Excel a věnuje se předávání zkušeností a dovedností dalším uživatelům prostřednictvím workshopů. Mezi její silné stránky patří analytické uvažování a schopnost vizualizovat data srozumitelně a přehledně dle individuálních potřeb zákazníků. Její výborné komunikační a poradenské dovednosti oceňují při spolupráci kolegové i zákazníci.
Bc. Eduard Meduna
Power Platform Developer
Eduard je zkušený vývojář Power Platform, specializující se na vývoj inovativních řešení, které automatizují a optimalizují firemní procesy. Využívá cloudových technologií, jako jsou Power Apps a Power Automate tak, aby pomohl našim zákazníkům se zlepšením operativního chodu. Eduard vyniká v týmové spolupráci a má výjimečnou schopnost přetavit potřeby našich zákazníků na funkční řešení.

Obchodní podmínky

V obchodních podmínkách naleznete důležité informace týkající se objednávacího procesu, platebních podmínek, dodání služby a možnosti odstoupení od objednávky. Také se dozvíte, jakým způsobem chráníme vaše osobní údaje a jakými zásadami se řídíme při jejich zpracování.

Garance spokojenosti

Pokud jste nebyli s absolvovaným školením spokojeni a máte k jeho podobě konkrétní připomínky, které jste ochotni nám sdělit, pak využijte naši GARANCI SPOKOJENOSTI a získejte celou zaplacenou částku za školení zpět. 

K uplatnění vyplňte, prosím, následující formulář:

Potřebujete poradit? kontaktujte nás.

Tip na Školení:
Účastník školení získá komplexní a aktuální informace z oblasti bezpečnosti IT prostředí.